Už je to déle, co mi kamarádka poslala jeden vtip. Díky němu můžeme v mnoha věcech souhlasit se S. Freudem. Základní lidská potřeba je sex a vše se točí jen okolo něho. A asi to tak má být. Rozmnožování je přeci základem. Bez rozmnožování by nebylo potomstvo a tím bychom zanikli.

Je to užitečná věc, obyčejně 15 až 20 cm dlouhá. S oblibou to užívají příslušníci obou pohlaví. Obyčejně to najdete svěšené, bimbající se, připravené k okamžité akci. Na jednom konci to má krátké stětinky a na druhém malou dírku. Když se to používá, je to zpravidla dobrovolně vloženo, někdy rychle, někdy pomalu, do teplého, masitého otvoru, a potom tam a zase zpátky a tak stále dokola po dobu až několika minut.

Akce je doprovázena nezaměnitelnými pohyby a rytmickými, pulzujícími zvuky, které kdokoliv, kdo jim naslouchá, témeř určitě pozná. Když je ta věc nakonec vytáhnuta, je na ní dobře známá, lepkavá bílá substance, kterou je třeba očistit z ní i z té díry. Když je všechno omyto, navrátí se to ke svému volnému visení, připravené na další akci, ke které dochází nejvýše dvakrát, třikrát denně, ale někdy podstatně méně často. Co je to? Jak možná již tušíte, jedná se o něco, co určitě máte. Nic jiného. Ano je to…

. . . . . . . .

. . . . . . . . . Váš zubní kartáček!

Je obdivuhodné, jak pracuje lidský mozek. A dokonce i u žen je to stejné. ;) (Opicakuz)


««« Předchozí text: Windows secrets Následující text: Textové obrázky »»»


Plusni to!

Ukaž článek kámošům!

Tweetuj!

Čtvrtek 19. 08. 2010, 00.00 | Internet | 972x přečtenocomments powered by Disqus