Recenze na hru: Hrej.cz, zbytek: Já. :-)

Vyhýbat, uhýbat a sbírat. Toť základní pravidla ve vesmírné střílečce StarWolf. Munici však nebudete používat vy, ale nepřátelské rakety, které se vám budou snažit znesnadnit cestu do dalších kol. Jste tedy odkázán pouze sám na sebe, žádné střelivo, žádná výpomoc. Úkolem je sesbírat všechny vesmírné krychličky, vznášející se v prostoru, zatímco budete obstřelován ze všech stran. Jak už to bývá, každou úrovní se obtížnost zvyšuje a se stejnou úměrou se tak zvyšuje i počet střel mířených směrem na vás.

Kličkovat mezi nimi a ještě k tomu sbírat krychličky je opravdové umění. Hra umožňuje malé usnadnění v podobě přeskočení následujícího levelu pod podmínkou, že splníte do konce časového limitu váš úkol, tedy veškerý sběr. Otázkou zůstává, zda se snažit rychle a riskantně započít sbírání, abychom mohli přeskočit další level nebo si v klidu s rozvahou vše posbírat, ale s tím, že budeme muset absolvovat i následující kolo. Možná si budete připadat jako Pacman, ale o tom to je. Být psancem mezi všemi a ukázat co ve vás je.

No, je to fakt šílená hra, u které jsem se vyvztekal, když mi psala Game over. Zároveň jsem však dostával záchvaty radosti, když jsem dohrál level.

A nedávno jsem dokončil poslední level!!!

SolarWolf

««« Předchozí text: Naděje umírá poslední Následující text: Mám tě rád »»»


Plusni to!

Ukaž článek kámošům!

Tweetuj!

Pátek 9. 09. 2011, 10.55 | Akce | 325x přečtenocomments powered by Disqus