Veselý Vánoce! Právě mi ukradli kolo…

Jel jsem v úterý koupit poslední vánoční dárky a jelikož je můj nejoblíbenější dopravní prostředek kolo, vyjel jsem na něm. Nepršelo a mráz mi nijak nevadil. Fajn, akorát cestou zpátky domů jsem použil mhd. Ale do autobusu přece s kolem nesmím.Jak jsem to tedy udělal? Jak asi, kolo mi prostě zmizelo. Nějakej zasranej hajzl ho stopil!!!

Nejdříve jsem měl sraz s Bárou, až pak jsem chtěl vyjet pro dárky do Edenu. Haha, hehe, hihi, hoho,…

Cvakl jsem si kolo ke stromu přímo u pěší zóny na Stráše. Když jsme se po cca půl hodince vrátili, ihned nám došlo, že je něco jinak. Šok, kurva, už vim! KURVA! Ty čuráku! Stál zde jen strom, kolo nikde. Ani zámeček mi tu ten pičus nenechal!!!

Co jako můžu dělat? Sedl jsem si a snažil se něco vymyslet. Netrvalo dlouho a vymyslel jsem co můžu dělat. NIC, absolutně nic.

Ten zmrd prostě to kolo vzal a odjel. Teď je bůhví kde. Nejspíš už ho prodává někde v bazaru, kterých je po celé Praze hafo. Dostávala se nasranost. Nevím, jak jsem se mohl tvářit, ale asi nijak moc příjemně. V jednu chvíli mi tak cukla ruka, že jsem Barunce trochu podrtil ruku.

Bezmocnost, beznaděj a nemám na koho hodit vinu

Zkusil jsem zajít na policii, kde mi řekli, že to vlastně ani nemá cenu hlásit, protože na 99% mi přijde domů dopis o odložení případu. Ať si prý zkusím projít bazary v okolí a kdyžtak zavolat 158. Druhý den jsem to udělal, ale byl to spíš výraz zoufalství. Nic jsem samozřejmě nenašel.

Totální nasranost se dostavila asi hodinu potom. Kurvy zlodějský! Krást na státní smutek. Krást před Vánoci. Krást! Jasně, že mě fakt dost mrdá to, že treď nějakej zkurvysyn prodal moje kolo a má vyděláno. Jasně, že mě sere, že těch 15 litrů co stálo je v prdeli. Ale co mě sere nejvíc je to, jak se někteří lidé umí chovat (ne)lidsky. Kurva, co to má bejt?! Když uvidim na ulici tisícovku, tak jí asi taky nebudu vracet, ale čórnout zamknutý kolo před davama lidí přímo před obchodem je drzost nejtěžšího kalibru! Když takovej bude každej, tak to tady pěkně rychle skončí. Naštěstí mně osobně je to blbý a nikdy tohle neudělám.

Až já toho hajzla chytim!

Co si teďka strašně přeju je, ani ne najít to kolo. S tím už jsem se definitivně rozloučil, ale najít toho zmrda co to šlohnul. Nejlíp jak na tom přímo jede. Shodil bych ho z toho kola a kopal bych mu do hlavy. Srdeční tepnu bych mu přiškrcoval údery podrážkou svých pohorek do rytmu Bounce od Systémů a přitom mu flusal na ksicht. Pomalu bych ho skalpoval a až by se u něj vytvořila dostatečně velká louže jeho vlastní krve, vymáchl bych mu v ní ksicht. Jeho už beztak zarudlé oční bulvy bych mu zatlačil na druhou stranu lebky. Táhnul bych ho po betonovym chodníku na provaze a pak bych mu jeho do masa ostrouhaný tělo pochcal. Nasadil bych mu na hlavu látkovej pytel a stlačoval bych mu břicho, aby se poblil. Topil by se ve vlastnich zvratkách a já bych se ukrutně smál. Během celého procesu polepšování by na něj padala snůžka nadávek a pouček. Vzal bych nožík a uřezal bych mu pravou ruku, kterou bych později poslal v balíku jeho matce se vzkazem, že tohle vychovala, tak ať si to drží doma. Druhou ruku bych mu rozdrtil šutreb tak, že by byl do konce svýho beztak ubohýho života kripl. Nohy bych mu zlámal polenem, aby se musel domů odplazit. Ke konci bych ho pohodil do křoví, kde jsou tuny odpadků, psích hoven a injekčních stříkaček. Doufal bych, že se mu nějaká zabodne do tepny na krku a chytne snad všechny nemoci co vůbec existujou. Pak bych ho teprve nechal se modlit, bedovat a spytovat svedomi. Nařezal bych mu šlachy nad patama a nechal bych ho válet se tam.

Tenhle zajebanej imbecil by si to jen zasloužil. Středověk měl co do sebe a já jsem tak strašně nasranej a mám vztek, že jsem ho neviděl! Kdybych psal teď svůj vlastní blog stylu 1000 věcí, co mě serou, byla by tahle událost na prvním místě. Sráč, sráč, sráč!

Poslední dokumentací mého krásného modrého kola je video, které jsme nedávno točil pro server Horydoly.cz.


««« Předchozí text: Statistiky na geocaching.com #1 Následující text: Kedlubnička »»»


Plusni to!

Ukaž článek kámošům!

Tweetuj!

Čtvrtek 22. 12. 2011, 12.30 | Echo, Úvahy, Stížnosti | 870x přečtenocomments powered by Disqus