Vždy, když si uklízím šuplíky, najdu něco zajímavého. Tentokrát to bylo osvědčení o úspěšném složení Malé maturity. Jedná se o závěrečnou zkoušku na základní škole v devátém ročníku. Téma World of Warcraft byla sázka. Jde o hru, kvůli které jsme měli značné průšvihy. Bylo totiž zakázáno hrát ve škole jakékoli hry, byť o hodinách volna. Když nás správce sítě asi dvakrát seřval, nosili jsme si hru na externím disku, což se nám, myslím, jednou také nepodařilo utajit.

Zkrátka, vsadil jsem se se spolužákem, že pustím World of Warcraft na interaktivní tabuli a začnu ři té malé maturitě hrát.

Sázku jsem vyhrál. Pustil jsem tam tu hru z externího disku a začal hrát. Při tom jsem samozřejmě přednášel svůj projev. Bohužel se mi hra na starším notebooku sekla, a tak můj výstup netrval 12 – 15 min., ale 32 minut. Ostatní kritéria jsem ale dodržel. Za sázku jsem měl získat 10 Kč.

10 Kč jsem nikdy neviděl, protože jsem prohrál sázku, o to, že dotyčný nepřesvědčí učitele na výtvarku, aby pustil na tu tabuli stránku jmeno.prijmeni.homo.com.

Tu stránku tam opravdu otevřel a byli jsme vyrovnaní. Byla to docela síla. Učitel okomentoval to, co všichni viděli a slyšeli vhodnými slovy: „Toto, vážení, byl pouze nejapný žertík…“ Za tuto větu před ním smekám. Vyřešil to nejlépe, jak mohl.


««« Předchozí text: John invited his mother over for dinner Následující text: Královská přímo z trůnu »»»


Plusni to!

Ukaž článek kámošům!

Tweetuj!

Pátek 15. 06. 2012, 12.55 | Učení, Akce, Hry | 279x přečtenocomments powered by Disqus