Dětský oddíl Tuláci, který sídlí v Praze-Malešicích pořádá veřejné promítání fotografií a videí z letošního tábora nejen pro své členy. Na to, co všechno na svém táboře zažili se můžete přijít podívat i vy. Komentované promítání bude trvat necelé 2 hodiny. Přijďte se i vy podívat co vše zábavného mohou děti zažít a jak na táboře s Tuláky tráví svůj čas. A jak bude celá akce probíhat? Na svém webu tento oddíl píše:

Tuláci Malešice zvou všechny své členy, kamarády, příznivce oddílu, a také všechny, kterí mají chuť, podívat se na fotky a jedno sestříhané video z letošního dětského tábora!

Promítání se bude konat místo schůzky 15.12.2010 v naší zcela nové klubovně (Černokostelecká 97).

Začátek promítání

Čas a místo, kde se sejdeme je stejné jako, na běžné schůzce. Sejdeme se tedy přesně v 16:00 před školou Hostýnská. Odtud se pro zrychlení svezeme autobusem na zastávku Limuzská a poté dojdeme zbytek pěšky.

Konec promítání

Rozchod bude také stejný jako konec schůzek. Místo však bude jiné. Rozchod bude v 18:00 před klubovnou. Pokud někdo potřebuje doprovodit před Hostýnskou, vyjdeme mu vstříc.

Na tuto akci jsou zváni VŠICHNI Tuláci, rodiče, příznivci oddílu, nebo ti, kteří uvažují, že se k nám přidají. Vezměte s sebou své kamarády, maminky a tatínky!

Je možné se po dohodě s Píšťalkou (728 734 009) připojit i později nebo cestou.

Budeme se na vás moc těšit. Tuláci Malešice


««« Předchozí text: Designblok 2010 Následující text: Bílé Vánoce »»»


Plusni to!

Ukaž článek kámošům!

Tweetuj!

Úterý 30. 11. 2010, 18.40 | Akce | 423x přečtenocomments powered by Disqus