Jsem velmi nešikovný člověk co se týče rozlívání jakýchkoli nápojů. Zkrátka se mi dost často podaří drcnout do skleničky rukou při gestikulaci, nebo kopnout do stolu, kde je hrnek, a tak podobně. Nedělá mi problém zavadit o sklenku červeného vína a rozlít ho po zářivě bílém ubruse v Lucerně na maturitním plese před kamarádkou a jejími rodiči. Nejlépe k tomu ještě polít jejího tátu.

Také je výborné rozlít bílé víno na koberec přímo na Štědrý den, nebo džusem obarvit půlku stolu, u kterého jsem jedl se svým kamarádem a dvěma řidiči autobusu, který nás vezl na zájezd do Lotyšska.

Není výjimkou, že položím skleničku se šťávou doma na stole, nebo vyliji pivo do klína kamarádce v hospodě. Nejhorší na tom je, že je úplně jedno, jestli v sobě mám nějaký alkohol, nebo jsem střízlivý. Je jedno, jestli jsem unavený, nebo čilý. Prostě do toho drcnu a je to.

Je ale úsměvná jedna věc. Nejsem v tom sám. Moje přítelkyně má úplně stejný problém. Takže už vidím, jak budeme jednou sdílet domácnost a všude budou skvrny od pití. Dennodenně budeme zvrhávat sklenice a hrnečky. Jó, to bude paráda. Máme mnoho společného.

Začínám uvažovat o koupi pořádné sací houby. To by byla zajisté dobrá investice do budoucna.

rozlita-cola-nahled

Jeden z posledních incidentů (Bára)


««« Předchozí text: Opice na přednášce Následující text: Velké DĚKUJI »»»


Plusni to!

Ukaž článek kámošům!

Tweetuj!

Sobota 9. 02. 2013, 12.20 | Akce, Foto, Stížnosti | 282x přečtenocomments powered by Disqus