mafie-2014–015-nahled

Můj utíkající vrah

  1. Na jaký okamžik v Tvém letošním mafiánském životě (či v Záhrobí) nejvíc vzpomínáš?

Nejvíce vzpomínám na okamžik, kdy jsem si obhlédl celý objekt klubovny našeho dětského oddílu a když jsem si byl jistý, že vrah není na blízku, on znenadání vyrazil a já vběhl dovnitř budovy. Nakonec se i v prvním patře nad zemí podařilo nasadit rukavičku a odrazit útok. Pak jsem se ho snažil při honičce venku vyfotit, což se mi bohužel povedlo jen zezadu.

  1. Co se Ti letos opravdu povedlo?

Zabít dvě oběti. Minulý rok jsem byl nováček a ani jsem si nezařádil. :(

  1. Co se Ti letos opravdu nepovedlo?

Nepovedlo se mi odrazit útok i když jsem si byl jistý, kdo je můj vrah na Hlavním nádraží.

A nyní k samotnému mordu:

Oběť měla v kartě pravidelné návštěvy Café v lese. Navíc si myslela, že její vrah je má předchozí oběť (chudák se prozradil). Na forum minulá oběť nic nenapsala, takže ideální situace. Ujistil jsem se tedy na fóru, že oběť bude v dané kavárně a se svou přítelkyní jsme šli na pivo (tedy ona pivo nerada, tak si dala svařený džus, ale mně pivínko chutnalo za dva).

Sedli jsme si tam o půl hodiny dříve, abychom zmapovali okolí. Když jsme se rozkoukali, zdálo se nám, že dvě osoby vypadají podobně. Jednu z nich jsme vyloučili poté, co jsem se zeptal jejích kamarádů, zda se jmenuje stejně jako moje oběť, zatímco ona byla na záchodě. U druhé jsem si nebyl už vůbec jist, ale znáte to. Když se holka namaluje, nebo naopak odlíčí, je to proměna osobnosti na entou. Šel jsem tam a při cestě si v klokánkové mikině nasadil rukavičku. To jsem měl již dobře natrénováno, takže se povedlo. Zeptal jsem se, jestli se něco stane, když dámě položím ruku s rukavičkou na rameno. Usmála se a řekla, že ne. Vrátil jsem se tedy a chtěli jsme odcházet. Přeci jen už to bylo asi hodinu poté, co tam má oběť měla být.

Zaplatil jsem u baru a v tu chvíli přicházela dovnitř má oběť. Vzal jsem si batoh a nasadil rukavičku. Batohem jsem si ji kryl. Kvapně jsem přispěchal k té osobě, která již od kamarádky, která seděla hned u vchodu dostala informace, že jsem její vrah (viděla jak jsem se prozradil u druhé slečny). K její smůle již nestihla nasadit rukavičku a byla rázem v Záhrobí. Museli jsme s přítelkyní již odcházet, ale má oběť dostala pozvání na zlatavý mok na afterparty.

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek
obrazek

Těším se na další Večerní ticho a pozdravujte se navzájem. :-)

PS: Prosím uvést jméno Don Morello


««« Předchozí text: Bez názvu 2 Následující text: Milníky mého života (průběžná aktualizace) »»»


Plusni to!

Ukaž článek kámošům!

Tweetuj!

Úterý 24. 02. 2015, 22.02 | Adrenalin | 149x přečtenocomments powered by Disqus